Tuesday, July 23, 2024

Logo
Loading...
google-add

ଆଜି ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

| 11:28 AM, Sat Nov 11, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365 (ବ୍ୟୁରୋ): ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ତେଲେଙ୍ଗାନାର ରାଜଧାନୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନିକଟରେ ଥିବା ସେକୁଣ୍ଡରାବାଦରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସପ୍ତାହରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଗସ୍ତ କରିବେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସିକନ୍ଦରାବାଦର ପ୍ୟାରେଡ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପିଏମ ମୋଦୀ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା, ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ଜେପି ନଡା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ନେତାମାନେ ଯୋଗଦେବେ।

୩୦ ନଭେମ୍ବରରେ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମତଦାନ ହେବ। ପାର୍ଟି ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟାରେ ସାଧାରଣ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କଠାରୁ ବିଜେପି ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବେ।

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମଙ୍ଗଳବାର ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏଲବି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ 'ବିସି ଆଟମାଗ ଗୌରବ ସଭା'କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ବିଜେପିର ପ୍ରଥମ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଛୁଆ ଜାତି (ବିସି) ରୁ ଆସିବେ। ଜନସେନା ପାର୍ଟି ସଭାପତି ତଥା ଅଭିନେତା ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।



  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

indian politics