Tuesday, July 23, 2024

Logo
Loading...
google-add

ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ

| 17:24 PM, Thu Nov 09, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365 (ବ୍ୟୁରୋ): ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍କୁଲ ରୋଜଗାର ଦୁର୍ନୀତିର ତଦନ୍ତ ସଂପର୍କରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ ଇଡିର କୋଲକାତା କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଇଡି ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସମନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୯ ନଭେମ୍ବରରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା।

ଇଡି କାର୍ୟ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରିବା ପରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍କୁଲ ରୋଜଗାର ଦୁର୍ନୀତିର ତଦନ୍ତରେ ମୁଁ ସହଯୋଗ କରିଛି। ମୁଁ ଇଡିକୁ ଛଅ ହଜାର ପୃଷ୍ଠାର ଏକ ଉତ୍ତର ଦାଖଲ କରିଛି । ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଲୁଚାଇବାକୁ କିଛି ନାହିଁ। ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ଚାହିଁବେ ମୋତେ ଫୋନ୍ କରିପାରିବେ । ସବୁକିଛି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଛି ଯେ ବିଜେପି ଆମ ସହ ଲଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ । ଯଦି ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ।

ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀ ମାମଲାରେ ନିଜର ମତ ରଖିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଇଡି କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଯେ ମହୁଆ ନିଜ ଯୁଦ୍ଧରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ସଂସଦରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ବଦଳରେ ମହୁଆ ଲାଞ୍ଚ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯଦି ଉତ୍ସକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କର ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ହରାଇପାରନ୍ତି ।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

politics middle news