Tuesday, July 23, 2024

Logo
Loading...
google-add

ବିନା ବଲ୍ ଖେଳି, ବିନା ରନ୍ କରି ଆଉଟ୍ ହେଲେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଏହି ଖେଳାଳି

| 17:15 PM, Mon Nov 06, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365 (ବ୍ୟୁରୋ): ବାଂଲାଦେଶ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଛି ଯାହା କ୍ରିକେଟ୍ ର ୧୪୬ ବର୍ଷର ଇତିହାସରେ କେବେ ହୋଇ ନଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଖେଳାଳି ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ ବିନା ରନରେ ବିନା କୌଣସି ବଲ୍ ଖେଳି ଆଉଟ୍ ହୋଇ ପେଭିଲିଅନକୁ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି । ଆଜି ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ଏହିପରି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡି ନାହିଁ।

ବାସ୍ତବରେ ସାଦିରା ସମରୱିକ୍ରାମା ଆଉଟ୍ ହେବା ପରେ ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସଙ୍କ ହେଲମେଟ ଠିକ୍ ନଥିଲା, ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍ ସେହି ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍ ପ୍ୟାଭିଲିୟନରୁ ଆଉ ଏକ ହେମଲେଟ୍ ଆଣିବାକୁ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ବାଂଲାଦେଶ ଅଧିନାୟକ ଶାକିବ ଅଲ ହାସନ ମାଥ୍ୟୁସଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସମୟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଶାକିବ ଅଲ ହାସନଙ୍କ ଆବେଦନ ପରେ ଅମ୍ପାୟାର ମାଥ୍ୟୁସଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଫେରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଆଇସିସି ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆଉଟ୍ ହେଇ ପଡିଆରୁ ଫେରିବା ପରେ, ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତିନି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ କ୍ରିଜରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ବଲକୁ ଫେସ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ । ଯଦି ନୂଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତିନି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ କ୍ରିଜରେ ନପହଞ୍ଚନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଟାଇମ୍ ଆଉଟ୍ କାରଣରୁ ଆଉଟ୍ ଡିକ୍ଲାୟର ହେବେ । ଆଉ ଆଇସିସିର ଏହି ନିୟମର ପ୍ରଥମ ଶିକାର ହେଇଛନ୍ତି ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍ । ପ୍ରଥମ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବେ ସେ ଟାଇମ୍ ଆଉଟ୍ କାରଣରୁ ପଡିଆରୁ ଆଉଟ୍ ହେଇ ଫେରିଛନ୍ତି ।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add
google-add

POLITICS NEWS

google-add
google-add

INDIA NEWS

google-add
google-add