Tuesday, July 23, 2024

Logo
Loading...
google-add

ଆଜି ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟକ୍କର;  ଜିତିଲେ ରୋହିତ ବାହିନୀକୁ ସେମି ଟିକେଟ୍

| 12:11 PM, Thu Nov 02, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365(ବ୍ୟୁରୋ): ମୁମ୍ୱାଇର ୱାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଜି ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ୩୩ତମ ମ୍ୟାଚ୍ । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତର ପଲ୍ଲା ଭାରି ରହିବ। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ବିଜୟ ସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇଛି। ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ୬ମ୍ୟାଚ୍ ରୁ ୬ଟି ଯାକରେ ବିଜୟଲାଭ କରିଛି । ୧୨ ପଏଣ୍ଟ ସହ ଟେବୁଲରେ ଶୀର୍ଷସ୍ଥାନ ଦଖଲ କରିଛି ଭାରତୀୟ ଦଳ। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଶ୍ୱକପରେ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବାବେଳେ ୨ଟି ବିଜୟ ସହ ୪ପଏଣ୍ଟ ପାଇଛି। ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ ତାଲିକାରେ ୭ନମ୍ୱର ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା। ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା  ୯ଥର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଉଭୟ ୪ଟି ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଡ୍ର ରହିଛି। ୱାଙ୍ଖଡେରେ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତର ଦିନିକିଆ ରେକର୍ଡ ଦେଖିଲେ ୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ରୁ ଭାରତ ୧୧ଟିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଆଜିର ମ୍ୟାଚ ଅବସରରେ କ୍ରିକେଟ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ମୋଚିତ ହେବ। ରୋହିତ୍ ବାହିନୀ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୩ରେ ଏଯାଏ ଅପରାଜୟ ରହିଛି। ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ,  ଆଫଗାନିସ୍ଥାନ, ବାଲାଂଦେଶ ଓ ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୧୦୦ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା। ଭାରତ ବ୍ୟାଟିଂ ବୋଲିଂରେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଜାରି ରଖିଥିବା ବେଳେ ବିଶ୍ୱକପ ଦାବିଦାର ରହିଛି।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

CRICKET NEWS

google-add

BUSINESS NEWS

google-add

POLITICS NEWS

google-add
google-add
google-add

MOST POPULAR

google-add
google-add