Tuesday, July 23, 2024

Logo
Loading...
google-add

ତୀରନ୍ଦାଜ ଶୀତଲ ଦେବୀଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଉପହାର

| 13:32 PM, Mon Oct 30, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365 (ବ୍ୟୁରୋ) : ହାତ ନଥାଇ ବି ୧୬ ବର୍ଷରେ ବିଶ୍ୱ ବିଜୟିନୀ ପାଲଟିଛନ୍ତି ତୀରନ୍ଦାଜ ଶୀତଲ ଦେବୀ । ଶୀତଲ ବିଶ୍ୱକୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ବାଧା କେବଳ ଏକ ଭ୍ରମ । ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ଆଗରେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ । ଚୀନର ହାଙ୍ଗଝୌରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଏସିଆନ୍ ପାରା ଗେମ୍ସରେ ୨ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତିବାରେ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହେବା ସହ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ ପଦକ ଜିତିବାରେ ଗୌରବ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ବିଜୟ ସମଗ୍ର ଦେଶକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଟାଇକୁନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ଶୀତଲ୍ ଦେବୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଭୀର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି ଶୀତଲ ଦେବୀ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ଯୋଦ୍ଧା । ଶୀତଲ୍ ଦେବୀଙ୍କ କାହାଣୀ ହେଉଛି ଏମିତି ଏକ କାହାଣୀ ଯାହା ଆମକୁ କହୁଛି ଯଦି ଆମେ ଦୃଢନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥାଉ ତେବେ କିଛି ବି ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ । ସେ ଆମ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେରଣା, ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଛୁ ବୋଲି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା କହିଛନ୍ତି ।

ଟ୍ଵିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କେବେବି ଅଭିଯୋଗ କରିବି ନାହିଁ। ଶୀତଲ ଦେବୀ ତୁମେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ । ଆପଣ ଦୟାକରି ଆମ କମ୍ପାନୀର ଯେ କୌଣସି ଏକ କାର ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ଦେବୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଉପଯୋଗୀ ପାଇଁ କଷ୍ଟୋମାଇଜ୍ କରିକି ଦେବୁ । ତୀରନ୍ଦାଜ ଶୀତଲ ଦେବୀ ଏହି ସଂଘର୍ଷ ଭିତରେ ସଫଳତାର କାହାଣୀ ସାରା ବିଶ୍ୱବାସୀଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଯିବା ବାଟ କଢାଇବ। ଜୀବନରେ ବିଫଳ ମଣିଷଙ୍କୁ ଶୀତଲ ଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନର ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ ସୂଚାଇ ଦେବ ଦୃଢ କର୍ମ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଥିଲେ କିଛି ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବରଂ ସବୁ ସମ୍ଭବ।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

CRICKET NEWS

google-add

BUSINESS NEWS

google-add

POLITICS NEWS

google-add
google-add
google-add

MOST POPULAR

google-add
google-add