Wednesday, February 28, 2024

Logo
Loading...
google-add

ଶୁଭମନଙ୍କ ଆଉଟରେ କାନ୍ଦିଲେ ସାରା

| 18:08 PM, Thu Nov 02, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365(ବ୍ୟୁରୋ): ପ୍ରେମ ଯିଏ କରିଛି ସିଏ ଜାଣିଛି ତାର ଗଭୀରତା କେତେ । ପ୍ରେମିକ ହେଉ ଅବା ପ୍ରେମିକା କୌଣସି କାରଣରୁ କାହାର ମନ ଭାଙ୍ଗିଗଲେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଦୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ । ଜଣଙ୍କର ଟିକେ ଦୁଃଖରେ ଆଉଜଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଜକେଇ ହୋଇଆସେ । ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍ ଲିଗ୍ ମୁକାବିଲାରେ । ଦମଦାର ଶଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ଭାରତର ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟର ଶୁଭମନ ଗିଲ୍ ୯୨ ରନରେ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଛକା, ଚଉକା ବର୍ଷା କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିବା ସହ ସାରାଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରେମର ଭାବନାକୁ ଉଷ୍ମ କରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ଆଉଟ ସାରାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଶର ଭେଦିବା ପରି ଲାଗିଥିଲା । ଶୁଭମନ ପ୍ୟାଭିଲିଅନ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କିଛି ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ। ପ୍ୟାଭିଲିୟନରେ ବସିଥିବା ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କ ଆଖିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଲୁହ। ଶୁଭମନଙ୍କ ଆଉଟ ହେବା ଦେଖି କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲେ ସାରା । କିନ୍ତୁ ଚେୟାରରୁ ଉଠି ତାଳି ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ। ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ସାରା ଏବଂ ଗିଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ଲଭ୍ ଆଫାୟାର୍ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହେଉଛି । ଉଭୟ ଡେଟ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋ ବି ସମୟ ସମୟରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ସାରାଙ୍କ କାନ୍ଦକାନ୍ଦ ଭିଡିଓ ଏବେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

ଟପ୍ ମିଡିଲ ନ୍ୟୁଜ୍

ବଡ଼ କଥା

google-add
google-add
google-add

ବ୍ଲଗ୍

google-add
google-add