Thursday, April 25, 2024

Logo
Loading...
google-add

ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଓ ଦୀନେଶ ଆରୋରାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ବସାଇ ପଚରାଉଚରା କରିପାରେ ଇଡି

Rasmi Ranjan Rout | 10:01 AM, Fri Oct 06, 2023

ଓଡ଼ିଶା ୩୬୫ (ବ୍ୟୁରୋ): ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି (ଆପ୍) ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ସିଂଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ମଦ ନୀତି ଦୁର୍ନୀତିରେ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପାଇଁ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି) ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଗୁରୁବାର (୫ ଅକ୍ଟୋବର) କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଇଡି ହେପାଜତରେ ରହିବେ। ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯିବ । ହେପାଜତ ଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଇଡି ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଏବଂ ଦୀନେଶ ଆରୋରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୁହାଁମୁହିଁ କରି ପଚରାଉଚରା କରିପାରେ। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଇଡି ସଞ୍ଜୟ ସିଂଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସିଡିଆର ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରଖି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବ। ସଞ୍ଜୟ ସିଂଙ୍କୁ ପଚରାଯିବ ବୋଲି ଇଡି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶ୍ନର ଏକ ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀ ମଦ ଦୁର୍ନୀତିରେ ଦୀନେଶ ଆରୋରା ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଆଧାରରେ ସଞ୍ଜୟ ସିଂଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଗିରଫଦାରୀ ବିରୋଧରେ ଆପ୍ ବିରୋଧ କରିଛି।

ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ଗିରଫ ହେବା ପରଠାରୁ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ଆପ୍ । ଗୁରୁବାର ଆପ୍ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ଆପ୍ କହିଛି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ସିଂଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଚୁପ୍ ରହିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଚାଲିଛି। ଦଳ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଯଦି ସରକାରଙ୍କର ପ୍ରକୃତରେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯିବା ଉଚିତ।

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

ଟପ୍ ମିଡିଲ ନ୍ୟୁଜ୍

ବଡ଼ କଥା

google-add
google-add
google-add

ବ୍ଲଗ୍

google-add
google-add