Saturday, July 13, 2024

Logo
Loading...
google-add

ମୁଁ ହୀରାନନ୍ଦନୀଙ୍କୁ ଆଇଡି ଏବଂ ପାସୱର୍ଡ ଦେଇଥିଲି: ଏମିତି କହିଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀ

| 18:06 PM, Sat Oct 28, 2023

ଓଡ଼ିଶା 365 (ବ୍ୟୁରୋ): ବିଜେପି ସାଂସଦ ନିଶିକାନ୍ତ ଦୁବେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ନେଇ ସଂସଦରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ସ୍କାର୍ଫ ଏବଂ କିଛି ମେକଅପ୍ ସାମଗ୍ରୀ ହିରାନନ୍ଦାନୀ ଗ୍ରୁପର ସିଇଓ ଦର୍ଶନ ହିରାନନ୍ଦାନୀଙ୍କ ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପାଇଛନ୍ତି।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀ ହିରାନନ୍ଦାନୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଲାଞ୍ଚ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୈତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଲୋକସଭା ୱେବସାଇଟର ଲଗଇନ୍ ଆଇଡି ଏବଂ ପାସୱାର୍ଡ ଦର୍ଶନ ହିରାନନ୍ଦାନୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସେ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ପାରିବେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଲୋକସଭା ୱେବସାଇଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ବ୍ୟବସାୟୀ ହିରାନନ୍ଦାନୀଙ୍କ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟରେ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଟାଇପ୍ କରିଛନ୍ତି।

ସେ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦର୍ଶନ ହିରାନନ୍ଦାନୀ ତାଙ୍କ ଆଇଡି ସହିତ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରୁଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, "ଯେହେତୁ ମୁଁ ମୋର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି, ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ପରେ, ମୋ ନମ୍ବର ଉପରେ ଏକ ଓଟିପି ଆସୁଥିଲା । କେବଳ ସେହି ଓଟିପି ଦେବା ପରେ, ସେହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇପାରିବ ।"

  • Trending Tag

  • No Trending Add This News
google-add
google-add
google-add

ଟପ୍ ମିଡିଲ ନ୍ୟୁଜ୍

ଲାଟେଷ୍ଟ ଅପଡେଟ୍

google-add
google-add
google-add

ବ୍ଲଗ୍

google-add
google-add